Підписатися на розсилку


Сімейний адвокат

У повсякденному житті кожного з нас виникає цілий ряд ситуацій, коли для прийняття правильного рішення необхідні певні юридичні знання (купівля-продаж нерухомості, отримання кредиту, дорожньо-транспортна пригода, спілкування з державними органами). Однак юридичні консультації коштують недешево, та й знайти потрібного спеціаліста в ситуації, яка вимагає негайних дій, не так і просто. Тому більшість із нас в таких випадках намагаються вирішити юридичні проблеми самостійно, діють на власний розсуд, допускаючи прикрі помилки, що нерідко призводить до серйозних проблем, вирішення яких виливається в непомірно великі затрати коштів та часу, а часто взагалі є неможливим.

Для уникнення таких ситуацій рекомендуємо скористатися послугою сімейного адвоката. Укладення з нами договору про надання послуг сімейного адвоката дозволить Вам перекласти на наші плечі тягар вирішення юридичних проблем, що виникають у Вас і Вашої родини. При укладанні договору на ім’я сімейного адвоката оформлюється довіреність загального характеру від кожного члена Вашої родини, що дозволяє адвокату представляти Ваші інтереси в будь-який час перед будь-якими органами чи особами. Таким чином, Вам достатньо лише зателефонувати своєму сімейному адвокату і він зможе негайно приступити до надання необхідної Вам юридичної допомоги. При цьому вартість такої допомоги буде набагато меншою, ніж якби Ви звертались до адвоката у кожному конкретному випадку.

Сімейний адвокат готовий у будь-який момент прийти на допомогу у вирішенні будь-яких правових питань, що виникли у Вас та Вашої родини, зокрема, надати кваліфіковану юридичну консультацію чи просто доречну пораду, скласти заяву, скаргу, угоду чи інший документ, отримати необхідну Вам довідку в ЖЕКу, податковій інспекції чи іншому органі, допомогти належним чином оформити купівлю чи оренду нерухомості, представити Ваші інтереси в правоохоронних та інших державних органах, банку, страховій компанії, виїхати на місце ДТП тощо.

Сімейний адвокат не лише захистить Ваші інтереси в разі виникнення проблеми правового характеру, а й максимально убезпечить Вас від виникнення таких проблем. Наші спеціалісти можуть самі обирати найбільш ефективний  спосіб вирішення питання, яке у Вас виникло, для максимально можливого захисту Ваших інтересів.

Сімейний адвокат може надати консультацію по телефону, а в разі потреби виїхати для надання допомоги в зазначене Вами місце, що дозволить Вам заощадити час та оперативно і ефективно вирішити проблему.

Користування послугою сімейного адвоката дозволить Вам почуватися впевненим у захищеності своїх прав та інтересів, а також прав та інтересів членів Вашої сім’ї, заощадити Ваш час та кошти.

 


Есть вопрос, пишите сейчас

Ваше ім'я:
Електронна пошта:
Тема повідомлення:
* Повідомлення:
Що Ви бачите на картинці?:
* поля, обов'язкові до заповнення