Підписатися на розсилку


Консультації, розробка угод

Надання юридичних консультацій – найбільш розповсюджена форма правової допомоги громадянам та юридичним особам. З будь-якого питання, вирішення якого вимагає юридично грамотного підходу, фахівці нашої компанії  нададуть кваліфіковану консультацію, яка допоможе обрати оптимальний спосіб його вирішення. Адвокатське бюро Капшука має у своєму штаті адвокатів, які спеціалізуються в різних галузях права,  що забезпечує надання юридичних консультації як в усній, так і в письмовій формі з наступних питань: трудове, сімейне, спадкове право; захист інтелектуальної власності; захист прав споживачів; корпоративні правовідносини; фінансове, податкове законодавство і т. д.

Спеціалізація юристів забезпечує оперативність надання консультацій, оскільки фахівцям не потрібно витрачати час на пошук необхідних правових норм, які регулюють конкретні правовідносини. Ми розуміємо важливість своєчасності юридичної допомоги, тому підготовка кваліфікованого правового висновку з питання, що цікавить клієнта, здійснюється в максимально короткі строки (по більшості питань – 1-2 дні). 

Фахівці нашої компанії також готові розробити для Вас проекти будь-яких угод та інших юридичних документів, зокрема:

  • договори купівлі-продажу нерухомості;
  • інвестиційні договори;
  •  договори поставки, підряду, управління майном та інші господарсько-правові договори;
  • трудові контракти, посадові інструкції;
  • ліцензійні, франчайзингові авторські та інші договори щодо об’єктів інтелектуальної власності;
  • установчі документи, протоколи зборів засновників;
  •  шлюбні контракти, договори про поділ майна подружжя;
  • заяви, скарги та інші документи.

Довіривши розробку тексту угоди спеціалістам нашої компанії, Ви можете бути впевнені у відповідності її законодавству, максимальному врахуванні Ваших інтересів та наявності в ній дієвих механізмах повного і своєчасного відшкодування можливих збитків в разі її порушення контрагентом.

 


Есть вопрос, пишите сейчас

Ваше ім'я:
Електронна пошта:
Тема повідомлення:
* Повідомлення:
Що Ви бачите на картинці?:
* поля, обов'язкові до заповнення