Підписатися на розсилку


Податкові перевірки, арешти

У своїй діяльності підприємствам, установам, організаціям часто доводиться стикатися з контролюючими органами. Зазвичай такі зустрічі мають мало приємного для керівників та їх підлеглих – матеріально відповідальних працівників підприємств.

Найбільш частими та небажаними гостями є інспектори державної податкової служби. Наділена значними повноваженнями, вона дуже часто зловживає ними, що знаходить своє вираження в  довільному тлумаченні норм закону, незаконному застосуванні заходів впливу (арешти рахунків, майна, податкові застави), фінансових санкцій та адміністративних стягнень.

Одним з пріоритетних напрямків роботи Адвокатського бюро Капшука є захист інтересів суб’єктів господарської діяльності від неправомірних дій посадових осіб державної податкової служби.

Ми готові взяти на себе тягар спілкування з податківцями від імені вашого підприємства та захистити ваші права під час проведення планових та позапланових перевірок. Однак якщо уникнути неприємностей не вдалося і ви стали жертвою незаконних дій з боку податківців, рекомендуємо вам відстоювати свої права в суді.

Юристи нашої компанії готові надати Вам наступну правову допомогу у відносинах з органами державної податкової служби :

  • Представництво інтересів клієнтів в податкових органах;
  • Кваліфіковані консультації з питань оподаткування;
  • Надання правової допомоги в процесі проведення перевірок державною податковою службою та іншими контролюючими органами;
  • Надання юридичних висновків щодо рішень та дій посадових осіб державної податкової служби;
  • Оскарження дій та рішень податкових органів в адміністративному порядку;
  • Представництво інтересів клієнтів в судах всіх інстанцій у спорах з податковими органами.

Есть вопрос, пишите сейчас

Ваше ім'я:
Електронна пошта:
Тема повідомлення:
* Повідомлення:
Що Ви бачите на картинці?:
* поля, обов'язкові до заповнення