Архів

2012  2010  2009 
січень лютий березень
квітень травень червень
липень серпень вересень
жовтень листопад грудень

Підписатися на розсилку


Новини

4 лютого 2010

Коаліціанти влаштували у Раді скандал зі звинуваченнями й матом

Робочий день у Верховній Раді у середу закінчився скандалом: депутати коаліції звинувачували один одного в продажності, використовуючи ненормативну лексику.

Як пише газета "Комерсант-Україна", це сталося після ухвалення в цілому законопроекту "регіонала" Олександра Лавриновича про внесення змін до закону "Про вибори президента", коли журналісти покинули балкон для представників ЗМІ.

"Ти що, за 100 штук продався, пі...ар?", - кричав на депутата "НУ-НС" Івана Стойка його колега з БЮТ Володимир Бондаренко.

"Це ти, ган...он, свою злодійку обслуговуєш щодня!", - прокричав йому у відповідь Стойко, цитує видання.

"Йди сюди!", - не витримав Бондаренко і рушив на Стойка, але його зупинили колеги по фракції. Він лише зміг кинути пачку паперу в депутата "НУ-НС".

"Вони усі під впливом алкоголю і грошей", - втомлено прокоментував скандал "нунсівець" Юрій Кармазін, який усе позачергове засідання ВР намагався протистояти ухваленню згаданого закону.

Він передбачає, зокрема, скасування кворуму на засіданнях виборчкомів. Якщо один із кандидатів не подає своєї кандидатури до складу комісії чи відкликає її напередодні голосування, то відсутніх членів окружкому пропонується призначати за поданням облради, дільничної комісії - за поданням мера чи голови райради.

Крім того, документ передбачає, що у випадку порушення комісіями законодавства їхні повноваження мають передаватися комісії вищого рівня - окружній чи Центрвиборчкому.

"За" проголосували 233 депутати: 172 "регіонали", 27 комуністів і 29 депутатів фракції "НУ-НС", лояльні до президента Віктора Ющенка.

Один із депутатів БЮТ сказав журналістові: "Усі ці люди - члени нової коаліції при президенті Вікторі Януковичі!".

Тепер для набуття законом чинності потрібен лише підпис президента. Кандидат у президенти Юлія Тимошенко заявила, що якщо Ющенко підпише його, він стане співучасником зриву виборів.

Як відомо, у середу вранці депутати Партії регіонів блокували трибуну і президію парламенту - нібито, щоб БЮТівці не зірвали позачергове засідання.

За словами БЮТівця Валерія Камчатного, "вони (депутати ПР) близько 12 години ночі увірвалися в будівлю Ради і зайняли там всі основні позиції... діяли вони нахабно - пиляли замок вхідних дверей (у сесійну залу) болгаркою".

За інформацією газети, члени БЮТ справді збиралися заблокувати засідання ВР - таке рішення нібито було прийнято близько 23.00 у вівторок. Але, як сказало джерело у фракції БЮТ, "цю інформацію "регіоналам" злила якась особливо розумна "криса".
Джерело Українська Правда 


25 травня 2012

Парламент принял закон, упрощающий жизнь налогоплательщикам

Парламентом принят закон, который упрощает процедуры взятия на учет налогоплательщиков, улучшает администрирование налогов и сборов, завершает...
13 квітня 2012

Подписан закон, расширяющий возможности обжалования гражданских дел

Кодекс дополнен еще одним основанием для пересмотра решения, определения суда или судебного приказа по вновь открывшимся обстоятельствам.
12 квітня 2012

Кабмин упростит госрегистрацию прав на недвижимость

Правительство намерено нормализировать работу рынка недвижимости и улучшить имидж Украины и ее инвестиционную привлекательность
2 квітня 2012

Кабмин сократит перечень документов, которые нужно заверять нотариально

Решение о сокращении перечня документов правительство намерено принять 2 апреля.

Есть вопрос, пишите сейчас

Ваше ім'я:
Електронна пошта:
Тема повідомлення:
* Повідомлення:
Що Ви бачите на картинці?:
* поля, обов'язкові до заповнення