Підписатися на розсилку


Адвокатське бюро Капшука розпочало свою діяльність на ринку юридичних послуг з 2006 року. З того часу компанія завоювала репутацію професійного колективу спеціалістів юридичної галузі, що підтверджують численні клієнти, серед яких як великі холдингові компанії, так і звичайні громадяни.

Своїм головним завданням Адвокатське бюро Капшука вбачає максимально ефективний захист прав та інтересів своїх клієнтів в усіх інстанціях та з усіх питань, що потребують кваліфікованої юридичної допомоги. Наша компанія спеціалізується на наданні юридичних послуг фактично у всіх галузях, включаючи корпоративне право, податкове право, сімейне право, право інтелектуальної власності (торгові марки, патенти, авторське право), представництво в судах, господарське та договірне право, банкротство, операції з цінними паперами тощо.

Спеціалісти нашої компанії володіють достатніми професійними навичками та практичним досвідом, що, в поєднанні з індивідуальним творчим підходом, дозволяє забезпечити ефективне вирішення будь-якої правової проблеми, що виникає в клієнта.

Голосування

Жить не страшно?

25 травня 2012

Парламент принял закон, упрощающий жизнь налогоплательщикам

Парламентом принят закон, который упрощает процедуры взятия на учет налогоплательщиков, улучшает администрирование налогов и сборов, завершает внедрения принципа «единого окна».
13 квітня 2012

Подписан закон, расширяющий возможности обжалования гражданских дел

Кодекс дополнен еще одним основанием для пересмотра решения, определения суда или судебного приказа по вновь открывшимся обстоятельствам.

Есть вопрос, пишите сейчас

Ваше ім'я:
Електронна пошта:
Тема повідомлення:
* Повідомлення:
Що Ви бачите на картинці?:
* поля, обов'язкові до заповнення